Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Çeşitli nedenler doğrultusunda ev veya iş yerlerinin taşınması gerekebilmektedir. Bu durumda yaşam alanlarınızı oluşturan ve oldukça fazla eşya bulunan evlerinizin taşınabilmesi için evden eve nakliyat firmaları önem arz etmektedir. Eşyalarınızın paketlenmesi, taşınması ve zarar görmemesi açısından firma seçimi önemli bir konu olarak belirmektedir. Bu nedenle piyasada araştırma yapılması ve sigortalı taşıma gerçekleştiren bir nakliye firması olarak bu detayın atlanmaması önerilmektedir.

Sigortalı taşımacılık yapılarak, müşterilerimizin hiçbir şekilde mağdur olmaması amaçlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimiz, bu konuda oldukça hassas davranılmasını gerektirmektedir. Talep edilen evden eve nakliyat hizmetinde ücretsiz ekspertiz ile çalışma için gerekli ekip ve araç planlaması yapılmaktadır. Sonrasında yeterli ekip ve ekipman ile temiz ve özenli bir şekilde eşyaların geliştirilmiş tekniklerde paketlenmesi gerçekleştirilmektedir. Güler yüzlü personellerimiz ile kısa sürede tamamlanan kolilere yerleştirilmesi ile eşyalarınız araçlara yüklenmektedir.

Güvenli sürüş eğitimlerine sahip şoförlerimiz ile belirtilen adrese kontrollü ve güvenli bir şekilde eşyalarınızın en kısa sürede ulaştırılması amaçlanmaktadır. Hiçbir şekilde zarar görmemesi için çabalanan eşyalarınız evden eve nakliyat hizmeti kapsamında alındığı şekilde teslim edilmektedir. Olası bir problem ile karşılaşılması veya eşyaların zarar görmesi durumunda zarar tarafımızdan karşılanmaktadır. Mobilyalarınızın yerleştirilmesi, demontaj ve montaj çalışmalarının ekiplerimiz tarafından kurulmasına özen gösterilmektedir. Müşterilerimizin beklentilerine cevap oluşturabilecek niteliklerde kaliteli ve son derece memnun kalacağınız hizmetler sunulmaktadır.

Ev eşyası paketlemelerinden görüntüler ;